Statystyka
Odsłon : 1567741
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Start

Tablica interaktywna- dostawa, montaż i uruchomienie

Dostawa, montaż i uruchomienie tablicy interaktywnej z projektorem i komputerem.

Oferujemy  dostawę oraz montaż tablic interaktywnych i projektorów wraz z okablowaniem niezbędnym do współpracy z komputerem. Tablice montujemy na ścianach, sufitach lub podstawach jezdnych. Projektory montujemy na uchwytach sufitowych lub ściennych. Ceny zależą od wybranego sposobu montażu i są kalkulowane indywidualnie.

Po montażu sprzętu i jego uruchomieniu (instalacji programów, sterowników, skalibrowaniu i rejestracji programu) przeprowadzone zostaje  szkolenie z zakresu podstawowych funkcji obsługi tablicy.

W swojej ofercie posiadamy wysokiej klasy projektory, tablice interaktywne, ekrany, monitory, wizualizery, systemy sterowania. Proponujemy nie tylko sprzedaż pojedynczych urządzeń, lecz także projektujemy i wykonujemy pełne systemy audiowizualne. 

Tagi: tablica interaktywna, tablice interaktywne, montaż tablic interaktywnych, Chojnice, Brusy, Czersk, Tuchola, Konarzyny, dostawa tablica interaktywna, sprzedaż tablica interaktywna, nagłośnienie obiektów pielgrzymki wycieczki, nagłośnienie pielgrzymek, głośniki do kościoła, nagłośnienie do kościoła, nagłośnienie na procesje, nagłośnienie procesyjne, nagłośnienie przenośne pielgrzymkowe, nagłośnienie przenośne do kościoła, nagłośnienie procesje, nagłośnienie procesji, naglosnienie procesyjne, naglosnienie przenosne dla kosciola, naglosnienie procesyjne -pielgrzymkowe, nagłośnienia procesji, pielgrzymek, głośnik na procesje, głośniki w kościele, głośniki do kościołów, przenośny głośnik w kościele, przenośne głośniki na procesje, głośnik na procesję, głośnik przenośny do kościoła, naglosnienie na pogrzeby, głośniki procesyjne, głosniki na procesje, nagłośnienie na procesję, głośnik dla koscioła, nagłośnienie kościelne, naglosnienie procesja pielgrzymka, zestaw naglosniajacy do kosciol, nagłosnienie dla pielgrzymki,nagłośnienie dla pielgrzymki, nagłosnienie na pielgrzymkę, nagłośnienie na pielgrzymkę

Poprawiony (piątek, 06 grudnia 2013 10:52)