Statystyka
Odsłon : 1567721
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Start

Monitoring TV zwierząt hodowlanych za pomocą kamer bezprzewodowych

Monitoring TV bezprzewodowy Odbiornik-Nadajnik

Oferujemy montaż systemu monitoringu telewizyjnego  zwierząt hodowlanych w chlewni, stajni, oborze i innym obiekcie inwentarskim.

Monitoring telewizyjny  zapewnia 24 godzinną obserwację bydła, macior , świń , koni itp. Często jest montowany w celu obserwacji cielących się krów lub prosienia się  macior. Możliwość obserwacji w nocy za pomocą kamer w oświetlaczem podczerwieni daje  praktyczną możliwość - podgląd cielenia się twoich krów, obserwację doju czy obserwację chorych sztuk.

Możliwy jest montaż systemu z kamerami przewodowymi lub bezprzewodowymi.

Tylko u nas dodatkowo oferujemy darmową fachową pomoc w zakresie doboru urządzeń, montażu i obsługi systemu monitoringu zwierząt. Doradzamy i najczęściej kompletujemy oraz konfigurujemy sprzęt w naszej firmie i wysyłamy do klienta. Koszt montażu, robocizny i uruchomienia nie jest wliczony w naszą usługę. Montaż i uruchomienie systemu monitoringu TV  wykonujecie Państwo we własnym zakresie, najczęściej pod naszym nadzorem - usługa ta jest bezpłatna i w znaczny sposób obniża całkowite koszty systemu. W razie jakichkolwiek problemów z urządzeniami zapewniamy pełną opiekę gwarancyjną, jak i pogwarancyjną.


dodatkowo oferujemy darmową fachową pomoc

Elementy składowe zestawów:


Kamera kolorowa z oświetlaczem podczerwieni TI 560 A

Profesjonalna kamera  (3.6mm) posiada nowej generacji przetwornik 1/3" SONY Super HAD II CCD CP DSP, który sprawia, że obraz jest jeszcze bardziej przejrzysty i wyrazisty. Jednakże najważniejszą cechą kamery są wymiary, dzięki temu jest praktycznie mało widoczna, co sprawia, że "nie rzuca się w oczy". Charakteryzuje się wysoką rozdzielczością 600 linii TVL (kolor), dzięki temu lepiej odwzorowuje kolory. Inną bardzo ważną cechą wysokiej rozdzielczości jest możliwość rozróżnienia drobnych szczegółów. To cecha, która bardzo przydaje się w późniejszym odtworzeniu wcześniej nagranego obrazu.Po przełączeniu się w tryb czarno biały, kamera ma jeszcze wyższą rozdzielczość 700 linii TVL, obraz w nocy jest równie ostry i wyraźny. Kamera posiada zintegrowany oświetlacz podczerwieni składający się 23 diod IR ø5 IR LED. Dzięki temu promiennik IR pozwala oświetlić teren na odległość do 20m.

 • klasa szczelności: IP66
 • dopuszczalna wilgotność: 85%
 • montaż na ścianie lub suficie
 • temperatura pracy -30°C - +50°C

Rejestrator cyfrowy


Rejestrator cyfrowy z możliwością poglądu w domowej sieci komputerowej (lokalna), internecie, podgląd obrazu przy pomocy urządzeń mobilnych (Apple iPhone, iPad, BlackBerry oraz telefonów z systemem Symbian, Windows Phone, Android).


Rejestrator cyfrowy BCS-DVR0401-QE jest doskonałym, nowoczesnym urządzeniem cyfrowym do monitoringu wizyjnego. Rejestrator pozwala na zapis obrazu z 4 kamer przemysłowych. System obsługuje jednocześnie wyjście BNC, VGA oraz HDMI. Dane zapisywane są na dysku twardym instalowanym wewnątrz urządzenia o maksymalnej pojemności 3TB. Rejestracja może być prowadzona w trybie ciągły, umożliwia to działanie urządzenia bez konieczności obsługi ze strony użytkownika. W momencie gdy wyczerpie się miejsce na dysku twardym, rejestrator automatycznie usunie najstarsze nagrania i w ich miejsce doda nowe. Bardzo przydatnym rozwiązaniem jest odtwarzanie wszystkich kanałów jednocześnie, sprawdza się ono gdy potrzebujemy sprawdzić nagranie z kilku kamer jednocześnie. Rejestrator cyfrowy posiada również możliwość zdalnego podglądu obrazu z kamer. Główny strumień zapisu obrazu posiada 25kl/s na jeden kanał w D1, natomiast strumień

 

Przełącznik VIDEO-AUDIO


Przełącznik kamer jest urządzeniem pozwalającym na dołączanie w określonym czasie sygnału jednej wybranej kamery do wyjścia monitorowanego. Dołączanie jest realizowane w sposób ręczny (po naciśnięciu przycisku skojarzonego z daną kamerą), automatyczny (w trybie pracy auto) . Urządzenie pozwala na ustawienie czasu, po którym zostaje dołączona kolejna kamera od 0,5 sek. do 120 sek. dla każdego wejścia niezależnie. Wejścia nie używane, można wyłączyć (w trybie pracy sekwencyjnej nastąpi pomijanie tego wejścia do wyświetlania).

Zestaw nadawczo odbiorczy audio/video 5,8 Ghz TCO 5807h

Jest to hermetyczny zestaw bezprzewodowy pracujący w wolnym paśmie ISM 5725MHz-5875MHz. Przeznaczony jest do bezprzewodowej transmisji obrazu i dźwięku w instalacjach telewizji przemysłowej. Współpracuje z dowolnymi kamerami CCTV oraz rejestratorami DVR przesyłając obraz na odległość do 1.5km. 7 niezależnych kanałów wideo, pozwala realizować transmisję na potrzeby niemal  każdego systemu monitoringu wizyjnego. TCO 5807h charakteryzuje się wysoką jakością obrazu porównywalną z systemami przewodowymi, niewielkimi rozmiarami, bardzo prostą i szybką instalacją oraz przystępną ceną.

 • transmisja wolna od zakłóceń przemysłowych - sieci internetowych 802.11, Bluetooth, telefonii radiowej itp.
 • stabilna, wysokiej jakości transmisja obrazu PAL
 • w przypadku braku widzialności optycznej możliwa retransmisja oraz przedłużenie zasięgu sygnału
 • prosty w instalacji i w pełni bezobsługowy

 

 

Bezprzewodowy monitor  LCD 3.5''

Bezprzewodowy monitor CCTV to doskonałe urządzenie do podglądu obrazu z kamer CCTV. Wystarczy jedynie podłączyć nadajnik do kamery CCTV poprzez gniazdo BNC a obraz będzie widziany na odbiorniku czyli naszym bezprzewodowym monitorze. Dystans dzielony oba urządzenia nie może być dłuższy niż  50m w terenie otwartym . Urządzenie nie wymaga stosowania okablowania, a wbudowany w odbiornik akumulator zapewnia ciągłą pracę nawet do 6godz.

Kolorowy wyświetlacz zapewnia doskonałą wizualizację obrazu, pochodzącego z kamery. Zasilanie z akumulatorów lub z zasilacza sprawia, że monitor jest idealnym urządzeniem do podglądu kamer niezależnie od miejsca gdzie znajdujesz się w mieszkaniu.  Dodatkowym atutem jest możliwość sterowania jasnością i nasyceniem koloru w obrazie.

 

Miniaturowy moduł fonii MS 3000


Miniaturowy mikrofon w hermetycznej obudowie

 • częstotliwość: 20-16000Hz
 • impedancja: 600 ohm ± 20% dla 1000Hz
 • zasilanie: 12 V DC
 • pobór prądu: max 20 mA
 • wymiary modułu: Ø6mm x 30 mm
 • długość przewodu:  41 cm

 

Zasilacz stabilizowany impulsowy Z 2A / 12V (2 szt.)

Zasilacz stabilizowany impulsowy Z 2A / 12V

 • napięcie wyjściowe: 12V
 • maksymalne obciążenie: 2A
 • wyprowadzona wtyczka: DC
 • stabilizowany, impulsowy

Opcja 1

TVTC-1500 - przenośny monitoring TV do obserwacji zwierząt w oborze, chlewni, stajni, itp.

system bezprzewodowy

 

TVTC-1500 jest to wysokiej jakości zestaw bezprzewodowy przeznaczony do transmisji obrazu i dźwięku w instalacjach telewizji przemysłowej z takich pomieszczeń jak np. obora, chlewnia, stajnia itp. System bezprzewodowy przesyła obraz i dźwięk na odległość aż do 1.5km. Wysokiej jakości kamera wyposażona jest promienniki podczerwieni i doskonale się sprawdza podczas obserwacji w nocy. Dodatkowym atutem zestawu jest mały, przenośny, bezprzewodowy monitor LCD odbierający sygnał video (obraz) z kamery.
Dzięki niewielkiemu rozmiarowi oraz łatwej obsłudze doskonale nadaje się podglądu obrazu z kamer.

Opis:

Obraz z kamery i sygnał audio z mikrofonu zamontowanych w budynku ze zwierzętami przekazywany jest za pomocą przewodu sygnałowego do nadajnika umieszczonego na zewnątrz budynku. Nadajnik przesyła sygnał bezprzewodowo do odbiornika umieszczonego na zewnątrz budynku mieszkalnego. Za pomocą przewodu sygnał z anteny odbiorczej wprowadzamy do mieszkania gdzie przekazywany do systemu domowego TV - bezprzewodowego przenośnego monitora TV.

Kompletny zestaw TVTC-1500

Skład zestawu:

 1. Kamera kolorowa z oświetlaczem podczerwieni TI 560 A  - szt.1
 2. Zestaw nadawczo odbiorczy audio/video 5,8 Ghz TCO 5807h - szt.1
 3. Bezprzewodowy monitor  LCD 3.5''  - szt.1
 4. Miniaturowy moduł fonii MS 3000 - szt.1
 5. Zasilacz stabilizowany impulsowy Z 2A/12V - szt.2

CENA NETTO: `1899,00 ZŁ + VAT 23%

Opcja 2

Kompletny zestaw TVTC-15000/6 - (max do 6 kamer) przenośny monitoring TV do obserwacji zwierząt w oborze, chlewni, stajni itp.TVTC-1500/6 jest to wysokiej jakości zestaw bezprzewodowy rozbudowany  maksymalnie do 6 kamer, przeznaczony do transmisji obrazu i dźwięku w instalacjach telewizji przemysłowej z takich pomieszczeń jak np. obora, chlewnia, stajnia itp. System bezprzewodowy przesyła obraz i dźwięk na odległość aż do 1.5km. Wysokiej jakości kamera wyposażona jest promienniki podczerwieni i doskonale się sprawdza podczas obserwacji w nocy. Dodatkowym atutem zestawu jest mały, przenośny, bezprzewodowy monitor LCD odbierający sygnał video (obraz) z kamery. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi oraz łatwej obsłudze doskonale nadaje się podglądu obrazu z kamer.


Opis:


Obraz z maksymalnie 6 szt.kamer i sygnał audio z mikrofonu zamontowanych w budynku ze zwierzętami przekazywany jest za pomocą przełącznika video a następnie przewodu sygnałowego do nadajnika umieszczonego na zewnątrz budynku. Nadajnik przesyła sygnał bezprzewodowo do odbiornika umieszczonego na zewnątrz budynku mieszkalnego. Za pomocą przewodu sygnał z anteny odbiorczej wprowadzamy do mieszkania gdzie przekazywany do systemu domowego TV - bezprzewodowego przenośnego monitora TV.


Skład zestawu:

 1. Kamera kolorowa z oświetlaczem podczerwieni TI 560 A  - szt.1
 2. Zestaw nadawczo odbiorczy audio/video 5,8 Ghz TCO 5807h - szt.1
 3. Bezprzewodowy monitor  LCD 3.5''  - szt.1
 4. Miniaturowy moduł fonii MS 3000 - szt.1
 5. Zasilacz stabilizowany impulsowy Z 2A/12V - szt.2
 6. Przełącznik video+audio PVM-8/2Au -szt.1

 


Kompletny zestaw TVTC-1500/6 z jedną kamerą


CENA NETTO: 2199,00 ZŁ + VAT 23%

 

Kompletny zestaw TVTC-1500/6 z 2 kamerami


CENA NETTO: 2450,00 ZŁ + VAT 23%

 

 

Kompletny zestaw TVTC-1500/6 z 3 kamerami


CENA NETTO: 2700,00 ZŁ + VAT 23%

 

Kompletny zestaw TVTC-1500/6 z 4 kamerami


CENA NETTO: 2950,00 ZŁ + VAT 23%

 

Kompletny zestaw TVTC-1500/6 z 5 kamerami


CENA NETTO: 3200,00 ZŁ + VAT 23%

 

Kompletny zestaw TVTC-1500/6 z 6 kamerami


CENA NETTO: 3450,00 ZŁ + VAT 23%

Opcja 3

Kompletny zestaw TVTC-15000/6TV - (max do 6 kamer) zwykorzystaniem domowego telewizora do obserwacji zwierząt w oborze, chlewni, stajni itp.

TVTC-1500/6TV jest to wysokiej jakości zestaw bezprzewodowy rozbudowany  maksymalnie do 6 kamer, przeznaczony do transmisji obrazu i dźwięku w instalacjach telewizji przemysłowej z takich pomieszczeń jak np. obora, chlewnia, stajnia itp. System bezprzewodowy przesyła obraz i dźwięk na odległość aż do 1.5km. Wysokiej jakości kamera wyposażona jest promienniki podczerwieni i doskonale się sprawdza podczas obserwacji w nocy. Dodatkowym atutem zestawu jest wykorzystanie do podglądu domowego telewizora.


Opis:


Obraz z maksymalnie 6 szt.kamer i sygnał audio z mikrofonu zamontowanych w budynku ze zwierzętami przekazywany jest za pomocą przełącznika video a następnie przewodu sygnałowego do nadajnika umieszczonego na zewnątrz budynku. Nadajnik przesyła sygnał bezprzewodowo do odbiornika umieszczonego na zewnątrz budynku mieszkalnego. Za pomocą przewodu sygnał z anteny odbiorczej wprowadzamy do mieszkania gdzie przekazywany do systemu domowego TV - będącego na wyposażeniu mieszkańców telewizora.


Skład zestawu:

 1. Kamera kolorowa z oświetlaczem podczerwieni TI 560 A  - szt.1
 2. Zestaw nadawczo odbiorczy audio/video 5,8 Ghz TCO 5807h - szt.1
 3. Miniaturowy moduł fonii MS 3000 - szt.1
 4. Zasilacz stabilizowany impulsowy Z 2A/12V - szt.2
 5. Przełącznik video+audio PVM-8/2Au -szt.1

Kompletny zestaw TVTC-1500/6TV z jedną kamerą

CENA NETTO: 1899,00 ZŁ + VAT 23%

Opcja rozbudowy systemu:

- dodatkowa kamera


CENA NETTO za jedną kamerę: 250,00 ZŁ + VAT 23%

- rejestrator cyfrowy

CENA NETTO (bez dysku do zapisu): 376,00 ZŁ + VAT 23%


CENA NETTO (z dyskiem 1TB SATA III do zapisu): 651,00 ZŁ + VAT 23%

Tagi:


Systemy TV, kamery, kamery cctv, kamera, telewizja, przemysłowa, obiektyw, multiplexer, rejestrator video, wideo, monitor, dozor, dozór, zabezpieczenie, kamery przemysłowe, systemy alarmowe,CB Radio, alarm, ochrona mienia, security, telewizja przemyslowa, telewizja przemysłowa, monitoring, cctv, security, monitoring, telewizja, kamery telewizyjne,  Kontrola dostępu, Radiolinie, Sterowanie bezprzewodowe,  Centrale alarmowe, elektroakustyka, głośnik, mikrofon, nagłośnienia, podsłuch,zakład montażu i konserwacji systemów alarmowych - telewizja przemysłowa, telewizja przemysłowa chojnice, kamery przemysłowe chojnice, kamery przemysłowe, systemy alarmowe, systemy alarmowe chojnice, zabezpieczenia, zabezpieczenia chojnice, alarmy, alarmy chojnice, telewizja dozorowa, telewizja dozorowa chojnice,  montaż anten, naprawa domofonów, montaż domofonów, anteny zbiorcze, instalacje antenowe, konserwacja domofonów, automatyka bram, serwis, telewizja hotelowa, telewizja szpitalna, anteny, domofony, naprawa anten, ustawianie anten, telewizja przemysłowa, monitoring, anteny Chojnice, anteny Człuchów, anteny Czersk, domofony , naprawa wideodomofonów, domofony Chojnice, domofony Człuchów, cctv, ewidencja czasu pracy, Instalacja systemów antywłamaniowych, montaż domofonów i videodomofonów, telewizja przemysłowa, monitoring, kontrola dostępu, alarmy montaż, kamery montaż,  sieci strukturalne, urządzenia ochrony mienia, systemy obserwacyjne, kamery, montaż systemów alarmowych, systemów monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu, domofonów i video domofonów, , budowa sieci strukturalnych, a także sieci komputerowych i TV-SAT, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, montaż anten RTV i SAT, tunery cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T, montaż kamer w oborze, montaż kamer w chlewni, montaż kamer w stajni, kamery do obory, kamery do chlewni, monitoring za pomocą kamer, kamery, chlew monitoring tv, montaż kamer w chlewni

Poprawiony (czwartek, 11 kwietnia 2013 11:40)